• +48 33 487 14 47      

Nasza oferta

Przyrządy pomiarowe

W naszej ofercie znajdują się przyrządy pomiarowe zarówno w wykonaniu elektronicznym jak i analogowym. Szeroka gamę przyrządów otwierają suwmiarki, mikrometry, średnicówki dwu punktowe, mikrometryczne, czujniki zegarowe, czujniki elektroniczne, przyrządy do pomiaru chropowatości, przyrządy kłowe oraz wzorce jak: płytki wzorcowe w tym ceramiczne, wałeczki pomiarowe, wzorce twardości, liniały pomiarowe, płyty granitowe. Do kompleksowych rozwiązań z zakresu doboru oraz sprzedaży przyrządów pomiarowych zaliczyć także należy współrzędnościowe systemy pomiarowe a także optyczne rozwiązania jak mikroskopy pomiarowe czy mikroskopy metalograficzne, projektory pomiarowe oraz wideo projektory, lupy pomiarowe. Wachlarz sprzętu, który możemy zaoferować naszym klientom jest bardzo bogaty i wszechstronny.
Czytaj więcej

Siłomierze i przyrządy wytrzymałościowe

Kategorię przyrządów pomiarowych uzupełniają w ofercie naszej firmy siłomierze zegarowe oraz cyfrowe dynamometry. Miernik siły, dynamometr przeznaczony do pomiaru siły nacisku, siły naciągu oraz do pomiaru masy. Posiadający wyświetlacz graficzny, który umożliwia wygodny odczyt wskazań oraz przedstawianie wyników pomiarowych. Wraz z dynamometrami oferujemy statywy manualne oraz zmotoryzowane. Kategorię siłomierzy wzbogacają także maszyny wytrzymałościowe oraz młoty do badań udarności. Młot wahadłowy do badań udarności metodą Charpy'ego i Izod'a.
Czytaj więcej

Narzędzia pneumatyczne

Narzędzia pneumatyczne Ingersoll Rand takie jak: narzędzia montażowe, klucze udarowe, zapadkowe, nasadki do kluczy Prowadzimy sprzedaż oraz serwis narzędzi pneumatycznych. W ofercie także akcesoria do narzędzi pneumatycznych, do zastosowań przemysłowych. Na oferowane produkty udzielamy rocznej gwarancji, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nasi serwisanci są do Państwa dyspozycji.
Czytaj więcej

Stoły magnetyczne

Stoły oraz uchwyty magnetyczne to pewne zamocowanie detalu podczas obróbki mechanicznej. W ofercie firmy znajdują się produkty uznanego producenta Walmag Magnetics. Ofertę otwierają stoły NEOMICRO zapewniające precyzyjne zamocowanie i szlifowanie wyjątkowo drobnych, cienkich części także podczas obróbki elektroerozyjnej. Stoły serii ELECTROFINE zapewnia szlifowanie elementów małych i cienkich z wykorzystaniem podziałki biegunowej 1,9 mm. Szlifowanie elementów o małej i średniej wielkości z wykorzystaniem podziałki biegunowej 4 mm. Szlifowanie na mokro oraz na sucho. Kolejną propozycją w kategorii stoły tokarskie i stoły frezerskie stanowią stołu sinusowe magnetyczne FIXAR a także UNIGRIP, POWERFINE, PERMAGRIP,BJP.
Czytaj więcej

Wzorcowanie przyrządów pomiarowych

W naszym laboratorium oferujemy wzorcowanie przyrządów pomiarowych stosowanych przy pomiarach długości oraz kąta. Oferujemy szybką realizację zleceń. Usługi z zakresu wzorcowania suwmiarek, mikrometrów, czujników, wysokościomierzy, średnicówek, przymiarów wykonujemy w oparciu o obowiązujące normy. Ofertę wzorcowania uzupełniają usługi laboratoriów akredytowanych z zakresu długości oraz kąta jak również siły i twardości.
Czytaj więcej

Produkcja przyrządów specjalnych

Produkcja narzędzi pomiarowych oraz stanowisk specjalnych dedykowanych do zadań i wymogów najwyższej jakości od początku istnienia firmy PowerTech s.c. stanowi jeden z kluczowych obszarów naszej działalności. Głównymi celami naszej firmy są: produkcja wysokiej jakości urządzeń pomiarowych zgodnych z międzynarodowymi standardami z pełną gwarancją. Innowacja oraz funkcjonalność i niezawodność które zawierają się w naszych konstrukcjach specjalnych wywodzą się z naszej pasji i doświadczenia w budowie stanowisk pomiarowych dedykowanych. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne dla naszych produktów. Krótkie terminy w realizacji zleceń oraz konkurencyjne ceny stanowią o sile naszych produktów.
Czytaj więcej

Szkolenia metrologiczne

Szkolenia metrologiczne to głównie warsztaty techniczne z zakresu metrologii wielkości długości i kąta oraz systemów jakości. Firma Power Tech s.c. zajmuje się doradztwem oraz organizacją szkoleń w tym warsztatów technicznych z zakresu metrologii. Oferta firmy kierowana jest przede wszystkim do pracowników związanych z zapewnieniem jakości w przedsiębiorstwach produkcyjnych z różnych branż głównie motoryzacyjnej, lotniczej i chemicznej jak również w przemyśle metalowym, maszynowym czy elektromaszynowym. Organizujemy szkolenia zewnętrzne wyjazdowe jak również szkolenia zamknięte dedykowane tematycznie pod szczególne wymagania klienta.
Czytaj więcej

Plastiform - masy plastyczne

PLASTIFORM® to nieinwazyjna kontrola wyrobów przez odlew. PLASTIFORM® są używane przez metrologów, kontrolerów jakości i inżynierów jako wygodny, prosty, szybki i niezawodny sposób przeprowadzania kontroli nieniszczących produkowanych elementów (NDC). Stygniecie mas w krótkim czasie oraz skurcze odlewów na poziomie 0,002mm dają idealne narzędzie do przeprowadzania kontroli. Dedykowane produkty dają możliwość dokonywania pomiaru chropowatości w trudno dostępnych miejscach. Produkty PLASTIFORM®: Kartridże - Strzykawka - Big Volume - Instrukcja Kit są przyjazne dla środowiska, bezwonne, nietoksyczne i nie zanieczyszczają środowiska.
Czytaj więcej >